wtorek, 16 kwietnia 2013

WprowadzenieWitam serdecznie.
W ramach uzupełnienia informacji na temat zdrowego, racjonalnego życia zdecydowałam założyć się bloga, w którym zbiorę wszystko nurtujące was informacje. Wielu kojarzy z pewnością blog, w którym umieszczam dietetyczne posiłki na każdą porę dnia (chude-inspiracje), jednak często dostaję pytanie, listy, w których zadajecie różnorakie pytania. To dobrze, gdyż kto pyta nie błądzi, aczkolwiek chciałabym, aby moja wiedza, która zbierałam latami ułatwiła Wam życie.
O czym będzie można tutaj czytać?
Planuję poruszać tutaj tematy związane z żywieniem, które opiszę pod każdym kątem - od podejścia psychologicznego, po konkrety, które zostały już przyjęte za słuszne przez szczytne ośrodki badawcze. Ponadto zahaczę o tematy diet i racjonalnych sposobach gubienia dodatkowych kilogramów, kwestii ruchu, jako nieodłączonego elementu naszego życia i będziecie mogli znaleźć tutaj także jadłospisy na cały dzień i ewentualnym odnośnikami do przepisów.
Artykuły będą pojawiały się co jakiś czas, kiedy tylko znajdę więcej czasu na ich dokładne opracowanie, gdyż w tym przedsięwzięciu stawiam na jakość, a nie ilość i częstotliwość. 

1 komentarz:

  1. życzę Ci powodzenia, bo takie racjonalny blog jest bardzo potrzebny :)

    OdpowiedzUsuń